Okunma

Windows Phone’a Yeni Spotify!


20 Ocak 2015 Salı 09:30
Windows Phone’a Yeni Spotify!

Popüler online müzik servisi Spotify’ın Windows Phone uygulaması güncellendi. Yeni sürüm ile birlikte iOS ve Android için Spotify uygulamasında bulunan bazı özellikler Windows Phone’a da taşında. Ayrıca, uygulama arayüzünde bazı görsel değişimler de yaşandı.

Yeni görsel arayüz

Spotify basın blogundan yapılan açıklamaya göre, şu ana kadarki en iyi görünümlü Spotify, Windows Phone kullanıcıları için yayınlandı. Darker tema ile gelen yeni arayüzde, tipografi ve ikonlar yeniden ele alındı. Yeni tasarım favori müziklere ulaşmak için daha kolay bir düzen sunacak şekilde şekillendirildi.

15-01/20/screen-shot-2015-01-20-at-011138.png

“Müziklerin” bölümü gelişti

Windows Phone için Spotify‘ın yeni sürümünde tek özellik görsel alanda yaşanmadı. En büyük gelişme “Müziklerin” bölümünde gerçekleştirildi. iOS ve Android sürümlerinde olduğu gibi bu bölümde artık çalma listeleri, şarkılar, albümler yer alıyor ve tamamen kullanıcı tarafından düzenlenebiliyor. Eski durumda bu kısımda sadece yıldızlı şarkılar yer alabiliyordu. Spotify‘ın yeni sürümü Windows Phone 8 kullanıcıları için yayınlanmaya başladı.

:: Hangi online müzik servislerini kullanıyorsunuz?
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Windows Phone’a Yeni Spotify!”

 1. Apache11 dedi ki:

  saðlýklý konu teþekkürler.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  güzel olsa ne olur piremium özellik istiyor yani iş dönüp dolaşıp yine paraya bakıyor anlayan anladı

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Spotify ı çok seviyorum ama sırf wp durumu kotu diye deezer e geçmiştim wp de on numara deezer ama bu ay tekrar spotify a donmuştum dayanamadım 😀 tam üstüne bide guncellenince ohh be dedim :D:D

 4. Minona dedi ki:

  MixRadio varken bunlara gerek yok

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Yerli müzik çok az bu yüzden soğudum.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Uygulamayı kullanmak için premium hesap gerekiyor. Güzel olsa ne yazar login bile olamadım — WP 8 stabil olsa nolur uygulamaları dandirik işte.

 7. Asteriks dedi ki:

  Eski sürümü gerçekten çok kötüydü Spotify’dan soðutmuþtu resmen ama bu deðiþiklik güzel oldu ama Deezer’ýn Windows Phone uygulamasý çok daha güzel.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Uygulamayı kullanmak için premium hesap gerekiyor. Güzel olsa ne yazar login bile olamadım

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Çok hoş olmuş line a da görüntülü görüşme gelmiş

" Windows Phone’a Yeni Spotify! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Phone’a Yeni Spotify! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Phone’a Yeni Spotify! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "