Okunma

Windows Uyarılarıyla Uğraşmayın


17 Ağustos 2009 Pazartesi 20:15
Windows Uyarılarıyla Uğraşmayın

Sistem dostu, açık kaynaklı bir Windows aracı olan SuperF4, çalışan programları tek bir kombinasyon ile hemen kapatmaya yarıyor. Aktif pencerede hangi program olursa olsun, Ctrl+Alt+F4‘e bastığınızda, hiçbir uyarı mesajı ya da çalışmayı kaydetme penceresiyle karşılaşmadan programı kapatabiliyorsunuz. Ayrıca Win+F4 tuşuna bastığınızda da fareyle tıkladığınız ilk program anında sonlandırılıyor.

:: SuperF4 aracını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : SuperF4
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Uyarılarıyla Uğraşmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Uyarılarıyla Uğraşmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Uyarılarıyla Uğraşmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "