Okunma

WinZip 12 Yenilikleri


12 Eylül 2008 Cuma 08:53
WinZip 12 Yenilikleri

Fotoğraf makinelerinin çözünürlüğü arttıkça(24 MP gibi), çekilen fotoğrafları bilgisayarda saklamak da sabit diske ciddi bir yük haline geldi. Bunu düşünen Corel, WinZip 12 ile birlikte JPEG dosyaların boyutlarını, görsel kalitede hiçbir bozunma olmaksızın %25’e kadar düşüren bir teknoloji getirdi. Paraya biraz daha kıyıp WinZip 12 Pro alanlar ise, doğrudan kameradan sıkıştırma yapan Zip from Camera Wizard adlı özelliği kullanabiliyor.

Başka Neler Var?

Yüksek verimli LZMA sıkıştırma teknolojisi, sıkıştırılmış klasörleri daha kolay görüntülemeyi sağlayan Smart View seçeneği ve gelişmiş şifreleme fonksiyonları sunan WinZip 12 Pro, artık 7z, ISO ve IMG dosyalarını da açabiliyor. WinZip 12, 30 dolardan; Pro sürümü ise 50 dolardan online olarak satın alınabiliyor.

:: Hangi sıkıştırma programını kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin: WinZip
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WinZip 12 Yenilikleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WinZip 12 Yenilikleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WinZip 12 Yenilikleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "