Okunma

Wirecard, Visa ile beraber Filo Kart marketine giriyor!


21 Haziran 2018 Perşembe 10:09
Wirecard, Visa ile beraber Filo Kart marketine giriyor!

Wirecard dijital finansal teknolojiler alanında yaptığı yeniliklere bir yenisini ekleyerek yeni filo kart programını duyurdu. Böylece şirketin müşterilerine, üye işyerlerine, bankalara ve petrol şirketlerine ilk dijital filo kart çözümü sunulmuş oldu. Bu yeni hizmetin ortağı ise Visa olurken, Wirecard’ın geliştirdiği bu yeni sistemin etkileri şimdiden görülmeye başlandı.

Wirecard filo kart sistemi nasıl işleyecek?

TechInside‘ın haberine göre, filo çözümü çok yönlü filo yönetimini birleştirirken, yakıt, filo bakımı, konaklama ve beslenme gibi hizmetler için takip, raporlama ve yetkilendirme işlemlerini kolaylaştırıyor. Wirecard’ın bu yeni sistemi, Visa’nın açık kartları üzerine kurulduğu için, hizmet hiçbir kısıtlama ve teknik sınırlama olmadan kullanılabiliyor. Bu yeni çözüm önce Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde kullanılacak.

Şirketin yeni platformu aynı zamanda, birden fazla satıcıda geçerli olmak üzere, kart limitleri ve harcama modelleri için bilgi, mil, verimlilik ve bakımlar gibi ek bilgilerin gerçek zamanlı olarak işlenmesine ve yönetilmesine de olanak sağlıyor.

Filo yönetimi özellikleri dışında, bu kartlar vasıtasıyla sürücüler tarafından konaklama veya öngörülen masraflar gibi ek ödemelerin yapılması için de esnek bir şekilde kullanılabiliyor.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wirecard, Visa ile beraber Filo Kart marketine giriyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wirecard, Visa ile beraber Filo Kart marketine giriyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wirecard, Visa ile beraber Filo Kart marketine giriyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "