Okunma

Women Techmakers Ankara Etkinliği Başlıyor


28 Nisan 2016 Perşembe 10:01
Women Techmakers Ankara Etkinliği Başlıyor

Women Techmakers Ankara ekinliğinde; IT sektöründe çalışan, bu alanda eğitim gören, kod geliştirmeye ve teknolojik gelişmelere ilgi duyan katılımcılar, alanında uzman konuşmacılar ve teknoloji firmalarıyla buluşuyor.

Etkinlikte teknoloji içerikli konular hakkında  keyifli sunumlar, çalıştaylar ve sunuma yeni bakış kazandıran sandbox konuşmaları yer alacak.

Sinem Kaya (Oracle), Gözde Erbaz (Code.org, Robincode) Melek Bar Elmas(Tobb Türkiye Yazılım Meclisi),  Merve Ermemiş (FNSS), Zeynep Sarılar (ITEA), Nergiz Çağıltay(TBD), Deniz Soykurum Çetin (Gideros Mobile), Ebru Meriç Akgül (sHR Consultancy), Selin Sargut (Intel), İbrahim Kıvanç (Microsoft), Irmak Özonay (Planote), Dr. M. Umut Demirezen (STM) , Aynur Akkol Özkan (İnnova), Barış Erdem (Koza Yayın), Gizem Nur Yurdagül (GDG Ankara) , Ezgi Pekşen Soysal (BMO), Oğuz Çelik (GDG İstanbul) , Mehmet Kaan Erkoç (GDG Ankara), Elçin Ekşi (Eres Biyoteknoloji) , Aysu Seven Arslan (IBM), Mehmet Demircioğlu (Tübitak) konuşmacılar arasında yer alıyor.

Eğlenceli aktivitelerin de yer alacağı etkinlikte kayıt masasında kayıt yaptıran ilk 100 katılımcıya etkinlik kupası verilecek.

Ayrıca gün boyunca oturumlarda sürpriz hediyeler  dağıtılacaktır. Katılımcılar kayıt masasında form doldurarak 45 TL Videobu özel üyeliği ve yaka kartları ile etkinlik gününe özel CerModern Cafe’de %10 indirim hakkı kazanabilecek.

Google, Oracle Academy, MACFIT, FNSS, ICTERRA, Viveka, Elektromed, BTHaber, WebMasto, indir.com, Videobu, Ostim Powers, Radyo Odtü, ShiftDelete.net, Hardware Plus ve HyperAd etkinlik sponsorları arasında, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV), Türkiye Bilişim Derneği (TBD) ve CerModern ise etkinliğin partnerleri arasında yer almaktadır.

Butterfly Tv sponsorluğunda canlı yayınlanacak etkinlikte, 4PPS ve Clave sponsorluğunda hazırlanan, etkinliği rahat takip etmek adına Andorid ve iOS uygulamaları kullanılabilecektir.

Kayıt olmak için tıklayın

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Women Techmakers Ankara Etkinliği Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Women Techmakers Ankara Etkinliği Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Women Techmakers Ankara Etkinliği Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "