Okunma

Women Techmakers İstanbul’da Düzenlenecek


13 Şubat 2015 Cuma 05:10
Women Techmakers İstanbul’da Düzenlenecek

Girişimciler için iş fikirlerini iki dakikada anlatmak çok önemli. Girişim dünyasında buna ‘’asansör konuşması’’ deniyor. Google sponsorluğunda 15 Mart 2015 Pazar günü Bahçeşehir Üniversite’sinde gerçekleşecek Women Techmakers Istanbul konferansında bu yıl Startup Sunum Etkinliği de yer alacak.

Girişimciler ve girişimci adayları önce bir saatlik asansör konuşması nasıl yapılır öğrenmek ve pratik yapmak için önce workshopa katılacaklar. Ardından yatırımcılar ve deneyimli girişimciler karşısında 2 dakika içinde iş fikirlerini sunacaklar. Etkinlikte sunum yapan girişimcileri sürprizler de bekliyor olacak.

Etkinlik programı bir saatlik bir workshop sunum eğitimi ardından 2’şer dakikalık sunumlar, juri değerlendirmesi ve sonrasında network kokteylinden oluşuyor. Asansör konuşması sunum eğitimine ve etkinlik sonundaki network kokteyline katımak için sunum yapmak zorunlu değil, konferansa gelen herkese açık olacak.

Sadece kadın girşimcilerin değil erkeklerin de katılabileceği etkinlikte asansör konuşmacılarını dinleyecek değerlendirici komite önemli yatırımcılardan oluşuyor. Galata Business Angels’dan Ayşe İnal, String Ventures’dan Can Saraçoğlu, BIC Angels’dan Hikmet Özgözen juride yer alacak isimler arasında. Jürideki diğer isimler önümüzdeki günlerde belirlenecek.

Program ise şu şekilde:

Startup Sunum Eğitmi (1 saat)

Asansör Konuşmaları – 2 min. / each (1 saat)

Değerlendirme ve Geribildirim (1 saat)

Network Kokteyll (1 saat)

Sadece kısıtlı sayıda girişimci & girişimci adayının asansör konuşması yapma şansını yakalayacağı WTM Startup Launch Sunum Etkinliği’nin başvuruları başladı. Bu formdan başvurabilirsiniz.

:: Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Women Techmakers İstanbul’da Düzenlenecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Women Techmakers İstanbul’da Düzenlenecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Women Techmakers İstanbul’da Düzenlenecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "