Okunma

Word Aynen Devam


04 Eylül 2009 Cuma 07:00
Word Aynen Devam

Görünen o ki dünya, Word yazılımını satın almaya devam edecek. Amerika’daki Federal bir Mahkeme, Word davasında Microsoft’u haklı buldu ve Word yasağının söz konusu olmadığını söyledi. Patent ihlali yüzünden mahkemelik olan Microsoft’ta ise yüzler gülüyor. Davacı olan i4i ise şimdilik sessizliğini koruyor. Kurumsal bazlı çalışan küçük firmalar da bu davayı ilgiyle izliyorlardı.

Word’un yasaklanması durumunda Microsoft, alternatif stratejiler izleyecekti. Yapılan tahminler ise Microsoft’un, Office Web Uygulamalarına ağırlık vereceği yönündeydi. Bu tahminler şimdilik bir rafa kaldırıldı. Microsoft, Word’ü satmaya devam edecek.

:: Bu konu hakkındaki görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Word Aynen Devam konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Word Aynen Devam ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Word Aynen Devam ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "