Okunma

WordPress 5.0 Beta 2 indirmeye sunuldu!


30 Ekim 2018 Salı 09:46
WordPress 5.0 Beta 2 indirmeye sunuldu!

WordPress 5.0 sürümü için yenilikler gelmeye devam ediyor. Twitter üzerinden yapılan duyuruyla beraber, WordPress 5.0 Beta 2 indirmeye sunuldu. Peki, WordPress’in bu sürümünde hangi yenilikler bizleri karşılıyor?

WordPress 5.0 Beta 2 özellikleri

Yeni sürüm halen geliştirme aşamasında olduğu için, geliştiricilerin önemli bir uyarısı bulunuyor. Beta 2 sürümünü çalışır durumdaki aktif sitenizde kullanmanız kesinlikle tavsiye edilmiyor.

Block Editor yenilendi. Block Editor’ün son versiyonu güncellenerek Beta 2’deki yerini aldı. Meta kutularındaki birkaç hata düzeltilirken, aynı zamanda çok daha stabil hale getirildi.

– JavaScript çeviri dosyalarını kaydetmek ve yüklemek için destek sunuluyor.

– Rapor edilen birçok hata düzeltilirken, yeni widget alanları eklendi.

Görsel filtreleri için seçenekler genişletildi ve tema renkleri eklendi.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WordPress 5.0 Beta 2 indirmeye sunuldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WordPress 5.0 Beta 2 indirmeye sunuldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WordPress 5.0 Beta 2 indirmeye sunuldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "