Okunma

WordPress’e Dokunmatik Desteği


01 Haziran 2009 Pazartesi 06:40
WordPress’e Dokunmatik Desteği

Dünyanın en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemlerinden WordPress‘e dünyanın en yaygın kullanılan mobil işletim sistemlerinden Symbian tabanlı bir üçüncü şahıs yazılımın geliştirilmemiş olması düşünülemezdi.


Uygulamanın ayarlar ekranı

Wordmobi wordpress blog’unuzu kolayca düzenleyebilmeniz için çok çelitli araçlar içeriyor. Açık kaynak kodlu olarak sunulan yazılımın daha önce S60 3. sürüm cihazlar için olan versiyonunu yayınlamıştık. Uygulama bu sürüm ile birlikte Symbian’ın dokunmatik ekran platformu os9.4 için de destek sunuyor. Uygulamanın cihazınıza uygun olup olmadığını buradan öğrenebilir ve indirebilirsiniz. Son olarak uygulamanın kalbinde Python’un attığını da belirtelim.

:: Uygulama hakkındaki fikirlerinizi ve karşılaştığınız sorunları burada paylaşabilirsiniz.

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WordPress’e Dokunmatik Desteği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WordPress’e Dokunmatik Desteği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WordPress’e Dokunmatik Desteği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "