Okunma

WordPress’e Mac OS Teması İsteyen?


10 Ekim 2011 Pazartesi 04:40
WordPress’e Mac OS Teması İsteyen?

Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz Steve Jobs’ın anısına yapılan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Son olarak WordPress’te bir tema hazırlayan Stuart Brown isimli bir kullanıcı, bu temasını Steve Jobs’a ithaf etmiş. Retro Mac OS adlı bu tema, ilk Macintosh’ların arayüzü gibi bir görünüme sahip.

Ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi, klasik MacOS görünümüne sahip bu temayı kullanmak istiyorsanız, bu adrese giderek temayı indirmeniz gerekiyor. Üzerinde oynamalar da yapabileceğinizi ve bu sayede temayı tam istediğiniz gibi kişiselleştirebileceğinizi de hatırlatalım.

Temanın örnek sayfasında ise Steve Jobs’ın bir resmi ve neredeyse internette yer alan bütün videoları bulunuyor. Huzur içinde yat büyük adam.

:: WordPress için hazırlanan bu temayı beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WordPress’e Mac OS Teması İsteyen? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WordPress’e Mac OS Teması İsteyen? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WordPress’e Mac OS Teması İsteyen? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "