Okunma

WordPress’in Aklı Başına Geliyor!


28 Ekim 2010 Perşembe 06:37
WordPress’in Aklı Başına Geliyor!

Ücretsiz ve açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemlerinden birini seçmek istiyorsanız, bu tercihler arasında mutlaka WordPress‘i de değerlendirmelisiniz.

Kendine göre üstün ayrıcalıkları olduğu gibi “Yok artık” dedirten önemli eksikleri de var. Örneğin firma, dün yaptığı duyuruda Twitter takipçilerine şu soruyu sordu;

WordPress güncellendiği zaman site yöneticilerine e-posta gönderelim mi?

SDN Forum’daki “Web Tasarımı”kategorisini gördünüz mü?
Merak ettiğiniz tüm bilgiler burada.

Yeni güncellemeler, hem güvenlik açıklarını kapadığı hem de CMS‘in yeteneklerini geliştirdiği için oldukça faydalı ve hızlıca uygulamaya geçirilmesi gereken dosyalar.

Çoğunluk Ne Diyor?

Kullanıcıların neredeyse tamamına yakını, bu özeliğin aktif olmasını isterken, büyük kısmı aktif olmasını ama istenildiği zaman da kapatılabilmesini talep ediyor.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WordPress’in Aklı Başına Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WordPress’in Aklı Başına Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WordPress’in Aklı Başına Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "