Workgroup nedir? Nasıl kullanılır?


2017-07-30 17:00:00
Workgroup nedir? Nasıl kullanılır?

Günümüz işletmelerinde artık her şeyi kolayca dijital ortamda halledebiliyorsunuz. Satış, alım, stok kontrolü ve daha birçok işlem için dijital hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Bu videomuz ile birlikte sizlere bu uygulamalardan biri olan Workgroup‘u tanıtacağız.

Workgroup nasıl çalışır?

Workgroup hizmeti sayesinde işletmeniz içerisinde olup biten her şeyi tek bir kalem üzerinden görüntüleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Üstelik ofise veya evinize tıkılıp kalmanıza gerek de yok. İstediğiniz tüm düzenlemeleri ve değişiklikleri sadece internet bağlantısı yardımı ile kolayca yapabilirsiniz.

Farklı hizmet tiplerinde değişen aylık abonelik sistemi ile çalışan Workgroup‘ta görmek istediğiniz hizmetlere göre kolayca seçiminizi yapıp, Workgroup’tan yararlanabilirsiniz.

İsterseniz sözü uzatmadan sizi videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

:: Workgroup uygulamasını nasıl buldunuz?


 • yazarEmin Çıtak

  Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Workgroup nedir? Nasıl kullanılır?” üzerine 5 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Bence video yu tekrar çekin. Uygulamaya tamamen hakim olmadan hazırlanmış ve çok kötü anlatılıyor. Hem de acayip reklam içeriyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Şimdi bu uygulamaya güvenip şirketmi yöneteceğiz yani! Daha çıldırmadık

  3. SDN Okuru dedi ki:

   dss

  Yorum yazın