Okunma

World of Tanks 9.15 Güncellemesi Yayınlandı


26 Mayıs 2016 Perşembe 12:30
World of Tanks 9.15 Güncellemesi Yayınlandı

Oyunun yapımcısı Wargaming tarafından yayınlanan güncelleme ile oyuncu topluluğundan uzun süredir gelen istekler ele alınmış durumda.

Oyunun geliştiricileri, oyunculardan gelen geri bildirimler doğrultusunda tankların arasındaki güç dengelerini daha da oturttuklarının altını çiziyor. Ayrıca 9.15 güncellemesinde oyunun arayüzüne, oyuncu deneyimine gelen düzeltmeler, ses ve fizik güncellemelerini de barındırıyor.

World of Tanks‘in gelişiminde oyuncuların büyük etkisi olduğunu belirten Wargaming, bu güncelleme ile client‘a birkaç popüler mod ekleyerek çok daha kullanıcıya hitap etmek istediklerini belirtti.

16-05/26/world-of-tanks-guncelleme-2.png

Yayınlanan güncelleme ile garaj filtrelerini genişletmek, bugüne kadar görme imkanı olmayan araç özelliklerini görüntüleyebilmek mümkün olacak. bu özellikler belli başlı araç yükseltmeleri kullanıldığında gerçek zamanlı olarak değişiyor ve oyunculara kolaylık sağlıyor.

Bir önceki güncellemeyle gelen iyileştirilmiş fizik motoru ve sesler de geliştirilmeye devam ediyor. Artık tankınızın devrilme olasılığının ve yüksekten düştüğünüzde aldığınız hasarın daha az olduğunu göreceksiniz. Bu güncellemeyle savaşın kaderini değiştirecek hayati önem taşıyan bir anda fizik motoru ya da coğrafyanın size engel olmasının önüne geçiliyor.

:: World Of Tanks oynuyor musunuz?
yazarKorhan Süren

Bilgisayarla tanıştığı ilk günden bu yana video oyunlara ilgili olan Korhan, aynı zamanda film ve seyahat konularına da ilgili. Oyun incelemeleri yapmasının dışında amatör olarak bateri çalıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “World of Tanks 9.15 Güncellemesi Yayınlandı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    oyunu mahvetmişler

" World of Tanks 9.15 Güncellemesi Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Tanks 9.15 Güncellemesi Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Tanks 9.15 Güncellemesi Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "