Okunma

World of Tanks 9.4 Yayınlandı!


05 Kasım 2014 Çarşamba 15:30
World of Tanks 9.4 Yayınlandı!
Bu yepyeni güncelleme; Kaleler için önemli geliştirmeler, yeniden düzenlenen Takım Savaşları modu ve Stalingrad’ın 1942’deki atmosferini son derece gerçekçi bir şekilde oyuna yansıtan yeni bir tarihsel harita sunuyor.
 
Klan için rezerv üreten kaleler ve binalar artık seviye 10’a kadar genişleyebiliyor. Bunun yanında Klanlar artık diğer Klan Kalaleri’ni arayıp saldırabiliyor ve her Klan spesifik zamanlar belirleyip karşı Klan taarruzlarına karşı savunmaya geçebiliyor. Bu iki eylem herhangi bir Klan üyesi tarafından gerçekleştirilebiliyor.
 
Yepyeni 7/54 modu, Takım Savaşları oynanışını baştan tasarlıyor ve oyuna 7’ye 7’lik yapıya özel olarak düzenlenmiş 11 harita ekliyor. Bu yeni oynanış şekli oyuncuların 6-8 seviyelerindeki tanklardan toplam seviyesi 54 olan bir takım kurmalarını isteyerek gizlenip kamp yapmayı ve düşük seviye izci tanklarını denklemden kaldıracak.
 
Her takım oyunda belli rollere sahip olacak. Saldıran takım iki düşman üssünden birini ele geçirmeye çalışırken diğer takım ya zaman bitene kadar karşı takıma karşı bu üsleri savunmaya çalışacak, ya da karşı takımı yok edecek.  Güncelleme Asya ve Kore’de 6 Kasım’da yayınlanacak.
 
World of Tanks hakkında daha fazla bilgi ve bu ödüllü bedava oynanabilir MMO aksiyon oyununu bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayınız. 
 Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “World of Tanks 9.4 Yayınlandı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Selam arkadaşlar world of tanks blitz yani mobil versiyonunu note3 ile oynuyorum 1.8.0 güncellemesi geldiğinden beri oyunu ne güncelliyebiliyor nede girebiliyorum güncellemenin hatalı olduğu kesin bu konuda bilgisi olan var mı acil yardıma ihtiyacım var

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ttnetten o dün bize de oldu

 3. SDN Okuru dedi ki:

  jagdtiger 8.8cm güncellemeden sonra hiç hedef vuramıyor odaklaşanda nerf mü yedi?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Çöküyor mu, ne zaman?

 5. SDN Okuru dedi ki:

  600 mb gunceleme var içi bomboş

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Şu server kalitesini bir iyileştiremediler. Klan savaşı saatlerinde (08.00 ile 00.00 arası) resmen çöküyor.

" World of Tanks 9.4 Yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Tanks 9.4 Yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Tanks 9.4 Yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "