World of Tanks için Büyük Güncelleme


01 Ekim 2015 Perşembe 18:36
World of Tanks için Büyük Güncelleme

Wargaming tarafından geliştirilen ve dünyanın en çok oynanan free to play oyunlarından biri olan World of Tanks için devasa bir güncelleme geliyor.

Wargaming tarafından yapılan açıklamada World of Tanks 10.0 güncellemesinin Ekim ayının son haftasında oyunculara sunulacağı belirtildi.

Yamayla birlikte World of Tanks’e, “Rampage” adında yeni bir oyun modu ve iki yeni harita eklenecek. Rampage modunun da iki farklı maç türü var: Çelik Avı (Steel Hunt) ve Üstünlük (Domination).

Rampage modu aksiyonu arttıracak

World of Tanks’in bu en yeni güncellemesiyle birlikte gelen Rampage modu, mücadeleyi bir üst seviyeye taşıyacak bir dizi yeni oynanış mekaniğini de kalıcı olarak getiriyor. Oyuna eklenen tekrar doğma, garaj savaşları, tamir noktaları ve bayrak ele geçirme unsurları, oyuncuları zafer kazanmak için oynayış tarzlarını adapte etmeye zorlayacak. Ayrıca oyuncular Topçu Ateşi ve Hava Saldırısı gibi yeni yeteneklerini kullanarak rakip takıma yüksek hasar verebilecekler. Rampage modu içerisinde yer alan bu iki maç türü birbirinden farklı zafer şartları ve takım yapılarına sahip olacak. Oyuncuların hoşlarına giden maç tipini seçmesine olanak veren bu sistem, standart tank savaşlarına da yeni bir boyut kazandırmış olacak.

İki özel harita oyuna ekleniyor

World of Tanks Ürün Müdürü Sergey Laptenok yeni yamayla ilgili olarak şunları söyledi, “Rubicon yalnızca birçok yeni oynanış mekaniği eklemekle kalmıyor; aynı zamanda oyuncuların bizden istedikleri yeni özellikler için de sağlam bir temel oluşturuyor. Oyuncu topluluğuna kulak vermek ve onlara oyun içinde heyecan verici, yeni oynanış yolları sunmak, tasarım konusunda karar verirken daima belirleyici bir faktör olmuştur.

Rubicon oyunculara, savaşın tüm yıkımını yansıtan “Paris” ve “Berlin” adında Rampage moduna özel iki haritayla desteklenen ürkütücü bir alternatif tarih de sunuyor. Bunun yanında Kişisel Çarpışma Görevlerine katılanlar özel sezon sonunda, test oyuncuları tarafından oldukça beğenilen 10. seviye T-22 sr. tankını kazanabilecekler. Madalya avcıları için de savaşları sırasında kazanabilecekleri bonuslar ve özel madalyalar olacak.

Bütün bunlara ek olarak World of Tanks 10.0 güncellemesiyle bir PvE eğitim görevi ve Mürettebat yeteneklerine bonuslar ekleyen geliştirilmiş bir özelleştirme sistemi de gelecek. Tüm güncellemelerde olduğu gibi World of Tanks ekibi yeni güncellemenin nasıl çalıştığını izleyip, gelecekteki güncellemeler için oyuncu topluluğuyla yakın temas içinde olacak. World of Tanks’in teknik kısmını da kapsayan bu yakın temas, geliştirme ekibine grafik kalitesini ve oyun performansını daha yukarı taşıma imkânı sunuyor.

:: World of Tanks oynuyor musunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “World of Tanks için Büyük Güncelleme”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  War thunderdan kopyalamışlar hava desteği ve topçu desteğini.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Ben bu oyunu cok begendin zevkli gerçekden zevkli ama şarj dayanmıo. Tek eksisi bu yapacak bişe yok

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Yazıda bahsedilen Rampage modu zaten vardı, belli bir dönem açıp sonrasında kapatmışlardı. Bunu yenilik diye yazmak saçma olmuş, ancak Rubicon dediğiniz oyun mekaniklerini değiştirecek olan kısmı merak ettim. Yani haberi yaparken daha dikkatli yazsanız canımıza minnet yahu. Domination ve Steel Hunt zaten oyunda mevcut olan ve ara ara açılan şeyler, yeni gibi yazıp geyik olsun diye koymuşsunuz. 🙂

" World of Tanks için Büyük Güncelleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Tanks için Büyük Güncelleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Tanks için Büyük Güncelleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
 2. 2 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
 3. 3 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 4. 4 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
 5. 5 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
 6. 6 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
 7. 7 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
 8. 8 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
 9. 9 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
 10. 10 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?