Okunma

World of Warcraft’a Yeni Ekler: 2.3.0


13 Kasım 2007 Salı 22:00
World of Warcraft’a Yeni Ekler: 2.3.0
Eğer en son 2.2.3 sürümünden güncelleme yapıyorsanız 310 MB kadar tutacak yamaları internetten indirmek küçük çaplı bir işkence olabilir; fakat World of Warcraft‘taki en son gelişmelerden faydalanabilmeniz için (veya sadece oyuna bağlanabilmeniz için de) bu yama gerekli. 2.3.0 sürümüyle World of Warcraft evrenine birçok yeni malzeme eklendiği gibi oyunda da birçok değişikliğe gidilmiş durumda. Dolayısıyla bu bir yamadan fazla ek paket durumunda.

Neler Geldi?

Birçok yeni eşyanın yanı sıra uzunca süredir kapılarını gördüğümüz ama içine Mage’lerin Blink büyüleri haricinde giremediğimiz Zul’Aman tapınağının kapıları açılıyor. Yeni troll kardeşlerimizle kanlı bıçaklı olacak oyuncuları altı yeni bölüm sonu canavarı bekliyor (bu tabiri kullandığımız için bizi vuracak kişiler mevcut). Oyun içinde ise bir sürü değişiklik var ve bunların hepsini görebileceğiniz adres ise burada.

Bilgi için: WoW Europe
SDN – http.//shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “World of Warcraft’a Yeni Ekler: 2.3.0”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    zg yi boyayıp koymuşlar açıkcası ama boss taktiklerinde epey gelişme var özellikle 2 den sonrası

" World of Warcraft’a Yeni Ekler: 2.3.0 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Warcraft’a Yeni Ekler: 2.3.0 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Warcraft’a Yeni Ekler: 2.3.0 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "