Okunma

World of Warcraft’a Yeni Yama Yolda


28 Mayıs 2009 Perşembe 10:13
World of Warcraft’a Yeni Yama Yolda

Blizzard’ın, aylık 11,5 milyon aboneyle MMORPG dünyasındaki hakimiyetini simgeleyen oyunu World of Warcraft‘a yeni bir yama gelecek. En son çıkan genişleme paketi Wrath of the Lich King, geçtiğimiz aylarda dev 3.1 yamasıyla birlikte yeni içeriğe kavuşmuştu. Secrets of Ulduar isimli 3.1 yamasında oyuncuları pek zorlayan akın (raid) içeriği, daha fazla oyuncuya karşı oyuncu (PvP) içeriğiyle beslenecek.


Algalon’u kesemeyip oyundan mı soğudunuz? PvP içerikli
3.2 yaması Call of the Crusade sizin için geliyor.

Yamanın Adı: Call of the Crusade

Northrend kıtasında Argent Crusade tarafından düzenlenen turnuva yeni bir boyuta geliyor ve Argent Tournament Grounds‘ta inşa edilen arenada (Crusaders’ Coliseum) 5’e 5, 10’a 10 ve 25’e 25 mücadele başlıyor. Elbette oyun içindeki arena sisteminden farklı olan bu turnuvalar yine farklı ödüller kazandırıyor. Bunun yanında arena turnuvalarında 7. sezon açılıyor ve yeni eşyalar için oyuncular bir sonraki büyük güncellemeye kadar savaşmaya devam edecek.


Goblinden müteahhit olursa bu inşaat bitmez dedik ama dinletemedik.
Bakın, ne kadar geciktiği belli değil.

Yeni Savaş Alanı: Isle of Conquest

Oyuna bir de geniş ölçekli PvP savaş alanı ekleniyor. Isle of Conquest isimli bu alanda kuşatma senaryosu kullanılacak. Lake Wintergrasp’ı sevenlere gün doğdu diyebiliriz. Şu an için yamayla ilgili olarak herhangi bir çıkış tarihi verilmiyor.

:: Yeni yama bir ay içinde çıkar mı?

Bilgi için: World of Warcraft
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “World of Warcraft’a Yeni Yama Yolda”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    metim 2 oyunar

" World of Warcraft’a Yeni Yama Yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Warcraft’a Yeni Yama Yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Warcraft’a Yeni Yama Yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "