World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu


26 Ağustos 2010 Perşembe 07:11
World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu

Blizzard Entertainment, Inc. dünyanın en popüler abonelik tabanlı devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft’ın üçüncü genişleme paketi World of Warcraft(R): Cataclysm(TM)‘in sınırlı üretim Koleksiyon Versiyonu planlarını duyurdu. Yalnızca perakende mağazalarında satılacak olan özel Koleksiyon Versiyonu kutusunda oyun diskinin yanı sıra aşağıdaki özel bonuslar da bulunacak:

:: Art of the Cataclysm, Blizzard Entertainment sinematik departmanı ve World of Warcraft geliştirme ekibinin arşivlerinden daha önce görülmemiş resimler, çizimlerin gelişim aşamalarını gösteren 176 sayfalık çizim kitabı.
:: Özel oyun-içi pet: Henüz dünyaları parçalayamıyor olabilir, ama Lil’ Deathwing kahramanlarımıza Azeroth’u kurtarma mücadelelerinde gururla eşlik edecek.
:: Bir saatin üzerinde geliştirici röportajı ve yorumlarının yanı sıra, Warcraft evreninin zengin oyun geçmişini inceleyen özel bir bölüm içeren sahne arkası DVD’si.
:: Özel bonus parçalar da dahil olmak üzere Cataclysm’den 10 epik parça içeren müzik CD’si.
:: Deathwing’i, Azeroth’un yağmalanmış kıtalarını tehdit ederken gösteren, özel üretim mouse pad.
:: Wrathgate serisinden 60 kartlık başlangıç destesi, iki adet özel-çizimli kart ve TCG’deki goblin ve worgen kahramanlarının ilk kez görüldüğü iki adet Koleksiyon Versiyonuna özel kahraman kartı da dahil olmak üzere World of Warcraft Trading Card Game kartları.

İlk iki World of Warcraft genişleme paketi The Burning Crusade(R) ve Wrath of the Lich King(R), çıkışlarıyla birlikte PC oyun satış rekorlarını yerle bir etmişti. Cataclysm’de yozlaşmış Dragon Aspect Deathwing’in dönüşüyle Azeroth’un çehresi sonsuza dek değişecek.

 

Cataclysm Tanıtım Videosu

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11928/t_wowcataclysm_gc09_debut.flv#

Oyuncular bir zamanlar tanıdık olan bölgelerin yıkımlarla yeniden şekillenmiş, yeni maceralarla dolu hallerini baştan keşfedecekler. Gezegeni parçalayan felakette hayatta kalabilmek için Alliance ile Horde arasındaki mücadeleye iki yeni oynanabilir ırk da katılıyor: Worgen ve Goblin. Oyuncular yeni level sınırı olan 85’e ulaşmaya çalışırken yeni bölgeler keşfedecek, yeni güçler kazanacak ve dünyanın kaderini belirleyecek savaşta Deathwing ile karşı karşıya gelecekler.

World of Warcraft: Cataclysm beta testi halen devam ediyor. Battle.net hesabı açıp, beta teste katılma şansı elde etmek için lütfen resmi Battle.net web sayfasını ziyaret edin: www.battle.net.

The World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu, Windows®XP/Windows Vista®/Windows®7 ve Macintosh® için piyasaya sürülecek. Çıkış tarihi ve diğer ayrıntılar önümüzdeki aylarda açıklanacak. World of Warcraft: Cataclysm hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.worldofwarcraft.com/cataclysm adresindeki resmi web sayfasını ziyaret edin.

:: Cataclysm ek paketini satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  hayatınız bu tarz oyunlara kaptırıp harcanacak kadar değersiz mi, bunu bir düşünün lütfen!

" World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Warcraft: Cataclysm Koleksiyon Versiyonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
 2. 2 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
 3. 3 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
 4. 4 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 5. 5 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 6. 6 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 7. 7 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 8. 8 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
 9. 9 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
 10. 10 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!