Okunma

World of Warcraft seviye sınırı düşecek mi?


15 Haziran 2019 Cumartesi 10:06
World of Warcraft seviye sınırı düşecek mi?

World of Warcraft seviye sınırı konusunda artık bir karar vermek isteyen Blizzard tarafından yapıldığı öne sürülen bir anket, internet forumlarında gündem oldu. Nivens isimli bir Reddit kullanıcısı, kendisine ilgili firma tarafından gönderilen ankette “en yüksek seviye sınırı olan 120. seviyenin gelecekte aşağıya çekileceğinin farkında mısınız?” diye bir soruyla muhatap olduğunu açıkladı.

World of Warcraft seviye sınırı konusunda son durum ne?

Blizzard Entertainment, World of Warcraft için geliştirdiği her genişleme paketinde seviye sınırını yükseltmeyi tercih eden bir firma olarak biliniyor. Oyun direktörü Ion Hazzikostas, geçtiğimiz Mart ayında bu konuyu ortaya atan isimdi. Hazzikostas, karakter geliştirmedeki tavan noktanın daha kolay yönetilebilir bir mesele haline gelmesini istiyor.

world of warcraft seviye sınırı

“Gelecekte, en yüksek seviye olan 120.seviye tavanının aşağıya doğru çekileceğinin farkında mısınız?”

Hazzikostas, seviye sınırındaki değişiklikler bir yana, Blizzard’ın bir karara vardığı konusunda ya da herhangi bir değişikliğin ne zaman yapılacağı hususunda bir bilgi vermedi. Ankette bulunan bir diğer soru ise oyuncuların bu uygulamayı ne kadar sevip ne kadar sevmeyeceği konusuyla alakalı. Anket sonuçlarına göre bu değişikliği isteyenler çoğunlukta.

world of warcraft level sınırı

“Seviye Düşürme” uygulaması, en güncel oyun içeriğine ulaşmak için ihtiyaç duyulan seviye sayısını azaltacak. Yeni seviye sınırı, güncel seviye sınırı olan 120’den çok daha düşük olacaktır. Böyle bir düşürme operasyonunu ne kadar beğenirsiniz veya ne kadar beğenmezsiniz?

On ila yirmi seviye arasında bir düşürme bekleyen oyuncuların ilgilendiği bir diğer nokta olan World of Warcraft Classic, 26 Ağustos 2019‘da kullanıcılarla birlikte olacak. Bu versiyonda, birçok oyuncu tarafından özlenilen eski günlere geri dönülecek. İlk seviye sınırı olan 60.seviyeye tekrardan “hoş geldin” diyebileceksiniz.
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “World of Warcraft seviye sınırı düşecek mi?”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Klasik gelsin bizde eskiden çok karmaşık olmayan ve çok fazla oynamak için zaman harcanmayan oyunumuzu oynıyalım

" World of Warcraft seviye sınırı düşecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Warcraft seviye sınırı düşecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Warcraft seviye sınırı düşecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "