Okunma

Lich King’in Tarihi Belli Oldu


15 Eylül 2008 Pazartesi 22:14
Lich King’in Tarihi Belli Oldu

Blizzard tarafından 2008’in sonuna doğru çıkacağı daha önce duyurulan 10 milyon aboneli World of Warcraft’ın ikinci ek paketi Wrath of the Lich King için resmi çıkış tarihi nihayet açıklandı. Oyun Avrupa ve Amerika’da 13 Kasım tarihinde raflarda olacak. Wrath of the Lich King, üst seviye sınırını 70’ten 80’e çıkarırken, ilk kahraman sınıfı olan Death Knight ile de oyuncuları tanıştıracak. Bakalım ilk ek paket The Burning Crusade için geceden kuyruğa girenlerin oluşturduğu ilginç görüntüler, Wrath of the Lich King‘de de gözlenecek mi.

:: World of Warcraft oynuyor musunuz?

Bilgi İçin: Wrath of the Lich King
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lich King’in Tarihi Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lich King’in Tarihi Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lich King’in Tarihi Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "