Okunma

World of Warcraft’ın yeni ek paketi ortaya çıktı!


25 Ekim 2017 Çarşamba 04:00
World of Warcraft’ın yeni ek paketi ortaya çıktı!

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve dünyanın en büyük MMORPG oyunlarından biri olan World of Warcraft’ın yeni güncellemesi ortaya çıkmış olabilir. Haberler doğruysa, 3 Kasım tarihinde düzenlenecek olan Blizzcon 2017’de bizleri Tides of Vengeance adında müthiş bir sürpriz bekliyor demektir.

World of Warcraft Tides of Vengeance görseli gerçek mi?

Son olarak Burning Legion adlı eklentisiyle karşımıza çıkan World of Warcraft için yayımlanan bir görsel, Burning Legion’ın çıkışının üzerinden neredeyse bir buçuk yıl geçmişken yeni ek paketin tanıtılabileceği umudunu doğurdu.

world of warcraft tides of vengeance

Yukarıda gördüğünüz görsel Reddit üzerinde ortaya çıktı ve yeni ek paketin isminin Tides of Vengeance olacağını iddia ediyor. Şu anda Blizzard tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmadı ama 3 Kasım tarihinde bu görselin gerçek olup olmadığını göreceğimiz kesin.

Şunu da belirtmemiz gerekiyor ki, böylesine bir görselin hayran yapımı olması da akla çok mantıklı gelen bir seçenek değil. Tabii görselin kaynağının kesinlikle bilinmediğini de hatırlatalım. Biz yine de en iyisi 3 Kasım tarihini bekleyelim ve bu konuda Blizzard’ın yapacağı resmi açıklamayı görmeden, paçaları sıvamayalım.

:: Sizce Tides of Vengeance gerçek olabilir mi?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “World of Warcraft’ın yeni ek paketi ortaya çıktı!”

 1. Ahmet Ertuğ dedi ki:

  Black Desert gömer wowu

 2. Karaninja dedi ki:

  Burning Legion değil, Legion güncel paket.

 3. Olmamıs dedi ki:

  Kullanıcıyı bu kadar sömüren bir oyun daha yok.

 4. Merhaba dedi ki:

  Merhaba merhaba merhaba merhaba

" World of Warcraft’ın yeni ek paketi ortaya çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Warcraft’ın yeni ek paketi ortaya çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Warcraft’ın yeni ek paketi ortaya çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "