Okunma

World of Warplanes için Yeni Eğitim Videosu


01 Ağustos 2013 Perşembe 12:40
World of Warplanes için Yeni Eğitim Videosu

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, World of Warplanes için yeni bir eğitim videosu yayınladı.

Yeni video, tüm uçak sınıflarının kendine has özelliklerini ve saldırı silâhlarını detaylı olarak anlatıyor.

Çevik bir savaş uçağı ile göğü delerek ilerlemek; kara saldırısında etkili bir uçakla düşman birliklerini yerle bir etmek ya da ağır avcı uçağı ile alınan hasarı fazlasıyla düşmana ödetmek mi istiyorsunuz?

Oyuna yeni başlayanlar olarak tüm sınıfların güçlü ve zayıf yanlarını; saldırı özelliklerini yeni eğitim videosu ile görebilecek; tüm bunları gözlerinizi kırpmadan gerçekleştirebileceksiniz.

Bunların yanı sıra eğitim videosu, uçuş ünitesi içerisinde işbirliği yapmanın temellerini de anlatıyor; böylece oyuncu, hangi sınıfı seçerse seçsin başarı için taktiklerin büyük önem taşıdığını öğreniyor.

Oyunun açık betasına katılmak için buraya tıklayınız.

:: Açık betaları deniyor musunuz?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “World of Warplanes için Yeni Eğitim Videosu”

  1. marancı dedi ki:

    Vakit ayırabilene faydası olur.

" World of Warplanes için Yeni Eğitim Videosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Warplanes için Yeni Eğitim Videosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Warplanes için Yeni Eğitim Videosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "