World of Warplanes tamamen yenilendi!


09 Kasım 2017 Perşembe 05:00
World of Warplanes tamamen yenilendi!

Wargaming firması 2013 yılında piyasaya sürdüğü World of Warplanes için bugüne kadarki en büyük yamayı oyunseverlerle buluşturdu. Yamanın içerisinde yeni uçaklar ve tabii ki birçok geliştirme yer alıyor.

World of Warplanes 2.0 karşınızda!

Yapımın 2.0 yamasıyla birlikte oyuna uzun süredir beklenen bombardıman uçağı da eklenmiş oluyor. Ayrıca Fetih adında yeni bir oyun modu da oyuna ekleniyor. Bu modun en büyük özelliği haritanın belli bölgelerini ele geçirmeye çalışırken, tamamen takım oyunu üzerine kurulu olan belli başlı taktikler uygulamak zorunda olmanız.

Yani daha önce de takım oyunu odaklı gibi görünse de herkesin kafasına göre davrandığı bir yapım olan World of Warplanes için yeni bir sayfanın açıldığını söylemek mümkün. Zaten bunun en büyük göstergelerinden biri olarak da, oyunda yer alan tüm uçakların elden geçirildiğini ve yepyeni oynanış dinamikleri sunmaya hazır hale geldiğini belirtmemiz gerekiyor.

Yapımın oynanışında da Respawn yani yeniden doğma mekaniği ile yepyeni bir yöne doğru gidildiği ortada. Bu özellik sayesinde artık ağır hasar alan uçaklar savaştan çekilmeyecek, her defasında daha da uzayan bir bekleme süresinin sonunda savaşa yeniden katılabilecek. Böylece bitmek bilmeyen oyunları beklemek zorunda da kalmayacaksınız.

:: World of Warplanes oynuyor musunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Mahmut kutluyıl
Mahmut kutluyıl
3 yıl önce

2.0 sürümüyle oyunu biterdiler. İt dalaşı şeklinde heyacan verici 1.9 versiyonunu malesef warthunder e çevirdiler. Warplanes in 2. Büyük klanı Tig3r klanı diğer klanlarla beraber 1.9 versiyonu tekrar gelene kadar oynamama karar aldık.

MuammerCan Kutluyıl
3 yıl önce

Yeni sürüm tam bir rezalet olmuş. Warplanes in kendine has bir özelliği vardı. şimdi oyunu warthunder e çevirmişler. warplanes in 2. büyük klanı Tig3r klanı diğer büyük klanlarla beraber 1.9 sürümünü tekrar yüklenene kadar oynamama kararı aldık.

İskender yiğit
İskender yiğit
3 yıl önce

Arkadaşlar bu oyundaki server sıralamasında 2. Sırada olan 192. Filo Kaplanlar (TIG3R) klanının bir parçasıyım. 2.0 sürümü oyunun içine etti kesinlikle oyuna bu sürümde girmeyin oyunun online olmasının bi anlamı kalmadı, grafikler daha kötü ve amacı olmayan bi oyun haline geldi. Avrupa klanlanlarıyla beraber karar alındı bir an önce geri dönülmesi için, kimse oyuna girmiyor boykot ediyoruz. Uçmak istiyorsanız gidin bilgisayarınıza bi uçak oyunu indirin ve onu oynayın online olmasına gerek yok, inanın bana daha çok zevk alırsınız…

" World of Warplanes tamamen yenilendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Warplanes tamamen yenilendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Warplanes tamamen yenilendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!