Okunma

WoT Büyük PS4 Güncellemesi Geldi!


09 Şubat 2016 Salı 14:00
WoT Büyük PS4 Güncellemesi Geldi!

Oyunun yapımcısı Wargaming‘in yaptığı açıklamada World of Tanks‘ın, Playstation 4 için büyük bir güncellemenin geldiğini belirtti. Gelen güncellemeyle birlikte, 1 milyonun üzerindeki kullanıcı sayısına ulaşan World of Tanks, İngiliz tanklarını da oyuna ekliyor. 

Bu güncelleme ile birlikte World of Tanks PlayStation®4 sürümüne çeşitli sınıflardan 40’tan fazla İngiliz tankı gelecek. Aralarında Crusader, Cromwell ve Conqueror gibi İngiliz tarihinin en ikonik tanklarının da bulunduğu bu yeni tank serisinin yanı sıra yeni haritalar da oyuna eklenecek. Bunlar arasında World of Tanks’in göze çarpan haritalarından “Siegfried Line,” “Fisherman’s Bay” ve “Ensk War!” bulunmakta. Ayrıca oyuncuların favorilerinden olan “Westfield” haritası hem orijinal hem de yağmurlu (Westfield Rain) versiyonu bulunuyor. Buradaki linkten güncelleme ile gelen harita ve tank tam listesini görebilirsiniz.

:: World of Tanks seviyeniz ne?
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WoT Büyük PS4 Güncellemesi Geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WoT Büyük PS4 Güncellemesi Geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WoT Büyük PS4 Güncellemesi Geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "