Okunma

WoT Xbox 360 Edition 1.1 Güncellemesi


15 Nisan 2014 Salı 08:00
WoT Xbox 360 Edition 1.1 Güncellemesi

World of Tanks: Xbox 360 Edition 1.1 Güncellemesini yayınlandı. Güncelleme Kuzey Amerika, Rusya ve Avrupa’daki Xbox Live hesaplarıyla herkes tarafından ücretsiz olarak edinilebilir. Ücretsiz oynanabilir aksiyon oyununun ilk içerik güncellemesi ile Mürettebat Sistemi, yeni Himmelsdorf haritası ve beş yeni İngiliz orta zırhlısı gibi eklentiler oyuna getiriliyor.

Mürettebatlar tank savaşında başarılı olabilmek için olmazsa olmazdır. Birincil Tank Komutanı tarafından temsil edilen kısmen ya da tamamen eğitimli mürettebat, savaşta her tankı yönetebilmek için gereklidir. Mürettebat deneyim puanları (XP) ile oyuncular Tank Komutanlarına ve mürettebatlarına seviye atlatabilecek, ekstra yetenekler ve ek avantajlar ise savaş performanslarını artırmalarına olanak sağlayacak.

Yeni savaş arenası Himmelsdorf

Labirent gibi caddeleri ve meydanlarıyla yeni savaş arenası Himmelsdorf, oyunculara Cromwell, Comet, Centurion I, Centurion 7/1 ve FV4202 olmak üzere beş yeni İngiliz orta zırhlısını deneyebilmeleri için ideal bir zemin oluşturacak.

Dünya çapında çevrimiçi çok oyunculu tank savaşı fenomeni haline gelmiş World of Tanks: Xbox 360 Edition hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

:: World of Tanks oynuyor musunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WoT Xbox 360 Edition 1.1 Güncellemesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WoT Xbox 360 Edition 1.1 Güncellemesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WoT Xbox 360 Edition 1.1 Güncellemesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "