Okunma

WoW 2.3.2 Yaması Yayında


08 Ocak 2008 Salı 22:00
WoW 2.3.2 Yaması Yayında
World of Warcraft’ta Sunwell Yaylası’nın açılmasına kalan zaman gittikçe azalıyor. 2.4.0 yamasında gelecek olan içerik iki yeni akın alanı sunacak. Şimdi konuyu dağıtmayalım, bugün sunuculara uygulanan yamamız 2.3.2; oyuncu sınıflarında birçok değişiklik getiriyor. En çok değişikliğe uğrayan iki sınıf ise Rogue ve Mage. Değişiklik derken sanki biraz daha güçlenmişler mi ne?

Mage sınıfı için, Ice Block özelliği Talent ağacından kaldırılıp eğitmenlerden öğrenilir hale getirilmiş durumda. Dolayısıyla buz konusunda uzman olmayan Mage karakterlerin de arena ve savaş alanlarında çok kullanışlı olan bu büyüden faydalanması sağlanmış. Ayrıca mana veren mana taşlarının (Mana Gem) etkinlikleri de artırılmış. Düzeltiyorum, çok fazla artırılmış; ayrıca bir defa üreterek üç defa kullanılabilmesi sağlanmış.

Rogue sınıfı için de fazlaca değişiklik söz konusu. Preparation yeteneği Adrenaline Rush yerine Shadowstep yeteneğinin soğuma zamanını (cooldown) sıfırlayacak. Ayrıca Ambush‘un hasar çarpanı yükseltilmiş durumda. Bunun yanında Sinister Calling, Hemorrhage ve Backstab yeteneklerine de hasar bonusu veriyor.

Daha Fazla Bilgi İçin…

Elbette yamada gelen bütün değişiklikler bunlar değil; fakat tüm ayrıntıları istiyorsanız buradaki kaynaktan yararlanabilirsiniz (İngilizce). Gerçi sisteminize yamayı kurduğunuzda da bu bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Yamanın boyutu yaklaşık 6 MB. Ardından yine küçük bir yama olacağı düşünülen 2.3.3 gelecek ve birkaç küçük sorun halledilecek.

Bilgi için: WoW Europe (Resmî Site)
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WoW 2.3.2 Yaması Yayında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WoW 2.3.2 Yaması Yayında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WoW 2.3.2 Yaması Yayında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "