Okunma

WoW 7. Yaşını Kutluyor


21 Kasım 2011 Pazartesi 08:00
WoW 7. Yaşını Kutluyor

Sürekli oyuncu kaybediyor olmasına rağmen, hala 10 milyonun üzerinde abonesi bulunan World of Warcraft, 7. yaşının kutlamalarına başladı. Oyun içerisinde 20 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında kutlanacak olan yeni yaş, beraberinde işlevsel bir Tabard’ı da getiriyor.

Çantanızda, sağ tıklayarak ulaşabildiğimiz Tabard, üzerimizde hali hazırda giymiş olduğumuz Tabard’ı çıkartmamızı gerektirmiyor. Sadece üzerimizde bir Buff açılıyor ve görüntüsü değişiyor. Bu Buff, oyuncuların %7 daha fazla tecrübe puanı kazanmasına olanak sağlıyor. Tabi her saat başı yenilememiz gerektiğini de hatırlatmadan geçmeyelim. Çünkü zaten tecrübe puanına ihtiyacınız varsa, minimum 6 saat WoW oynama durumundasınız demek. 🙂

:: Sizce WoW daha ne kadar devam eder?

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WoW 7. Yaşını Kutluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WoW 7. Yaşını Kutluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WoW 7. Yaşını Kutluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "