Okunma

WoW’da Sunwell Bugün Geliyor!


25 Mart 2008 Salı 22:00
WoW’da Sunwell Bugün Geliyor!
World of Warcraft oyuncuları nihayet uzunca bir beklemenin ve haftalarca süren testin ardından yeni akın yerlerine ve tamamen yeni bir kara parçasına kavuşuyorlar. Bu sabahtan itibaren bütün dünyada devreye girecek olan yamayla birlikte, birçok değişiklik ve yenilik de yeni kara parçasıyla beraber etkinleşecek.

Yamayı İndirdiniz mi?

Birçok ihtiyatlı oyuncu, Blizzard‘ın arka planda indirme işlemini yapan aracıyla yamayı birkaç parçada bugüne kadar hazır etti. Diğer taraftan, bu yazılımı otomatik olarak çalıştırmayan kullanıcılar ise şimdi tüm dosyaları bir anda, ve yoğun sunucu trafiğine takılmadan indirmek isteyecekler. Eğer Avrupa sunucularında bugün öğlen devreye girecek olan yamayı şimdiden hazır etmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı izleyerek sabit HTTP ve FTP yansılarından dosyayı indirebilirsiniz.

Bilgi için: World of Warcraft
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “WoW’da Sunwell Bugün Geliyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu map a nasil gidiyoruz …

Geri bildirim