Okunma

WoW Kahramanları Korsan Olursa


19 Eylül 2009 Cumartesi 22:00
WoW Kahramanları Korsan Olursa

Dünya çapında 12 milyondan fazla oyuncusuyla büyük bir kullanıcı kitlesini elinde tutan World of Warcraft‘ın (WoW) başarısı, yalnızca satış rakamlarından değil, yapımla ilgili hazırlanan materyallerden de belli oluyor. Öyle ki, birçok internet sitesinde oyundan alınan görsellerle hazırlanan eğlenceli klipler bulunuyor. Kullanıcılar, çok sevdikleri WoW için zaman ayırıp bu materyalleri hazırlıyor. Biz de, yapılış tarihi eski olmasına karşın, internette rastladığımız bu eğlenceli WoW videosunu sizlerle paylaşmaya karar verdik. World of Warcraft karakterleri korsan olursa ne mi olur? İzleyin…

#http://umtrailers.gametrailers.com/gt_usermovies/um_4/um_57974-20594-YouAreAPirate.flv#

:: İnternette rastladığınız eğlenceli WoW videolarını forumda bizlerle paylaşır mısınız?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WoW Kahramanları Korsan Olursa konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WoW Kahramanları Korsan Olursa ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WoW Kahramanları Korsan Olursa ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "