Okunma

WP 7 İngiltere’de Şimdiden Popüler


22 Eylül 2010 Çarşamba 16:42
WP 7 İngiltere’de Şimdiden Popüler

Microsoft bugün yaptığı bir açıklamada yeni nesil mobil işletim sistemi Windows Phone 7‘nin bir hayli başarılı olacağını bir kez daha savundu. Firma Windows Phone 7’ye oldukça güveniyor. Firmanın Windows Phone 7’ye olan bu güveninin arkasında birçok faktör yatıyor tabii ki, fakat bugün yaptığı açıklamada söyledikleri doğruysa, WP 7 gerçekten de kısa sürede başarıya kavuşacak gibi görünüyor.

 

 

Firmanın yaptığı açıklamaya göre İngiltere menşeili birçok (hemen hemen tüm) mobil operatör firmaları, Windows Phone 7 ile birlikte çalışmak istiyor. Bu mobil operatörleri arasında Orange, O2, Vodafone, T-Mobile gibi son derece popüler firmalar da mevcut. Microsoft UK Mobil İş Grubu Yöneticisi Alex Reeve, bütün bu firmaların WP 7’nin yayınlanmasıyla birlikte kendileriyle çalışmak istediklerini açıkladı.

:: Tüm bu açıklamalar ışığında Windows Phone 7’nin başarılı olacağını düşünüyor musunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172698-wp-7-ingilterede-simdiden-populer.html
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WP 7 İngiltere’de Şimdiden Popüler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WP 7 İngiltere’de Şimdiden Popüler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WP 7 İngiltere’de Şimdiden Popüler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "