Okunma

WhatsApp yeni bir platform için hazırlanıyor!


08 Nisan 2018 Pazar 10:00
WhatsApp yeni bir platform için hazırlanıyor!

WhatsApp, bu yılın ilk haftalarında WhatsApp Business uygulamasını kullanıma tanıtarak işletmelerin çalışanları ve müşterileri arasında iletişim kurmasını kolaylaştırmayı hedefledi. Ancak, uygulamayı sadece Android desteğine sahip.

Aradan geçen sürede diğer platformlara destek sunulup sunulmayacağı konusunda açıklama yapılmazken, oldukça şaşırtıcı bir detay ortaya çıktı. Zira, WhatsApp Business uygulaması Windows 10 Mobile desteğine kavuşabilir.

WhatsApp Business, Windows 10 Mobile desteğine kavuşuyor!

Sızdırılan ekran görüntüsü ile uygulamanın, Windows 10 Mobile sürümünün geliştirildiği gözler önüne seriliyor. Business hesapları bir rozet ile diğerlerinden ayrılırken, işletme bilgisi olarak bir çok ayrıntı hesap profiline eklenebiliyor.

WhatsApp Business Windows 10 Mobile

Bunlar arasında bir e-posta adresi ve iş kategorisinin yanı sıra, konum ve internet sitesi gibi önemli detaylar yer alıyor. WP 10 Mobile’ın tamamen koyu renklerden oluşan teması, WhatsApp’ı bambaşka bir görünüme bürüyor.

Küçük işletmeler için ücretsiz olan WhatsApp Business‘ın büyük işletmeler için bazı ek özellikler kullanılmak istendiğinde ücretli hale geleceği düşünülüyor.

:: WhatsApp’ın bu hamlesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “WhatsApp yeni bir platform için hazırlanıyor!”

  1. demasoni dedi ki:

    IOS için de Whatsapp Business hazırlansa çok güzel olabilirdi. Tek telefonda birden fazla whatsapp kullanabilmek büyük rahatlık.

" WhatsApp yeni bir platform için hazırlanıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WhatsApp yeni bir platform için hazırlanıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp yeni bir platform için hazırlanıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "