Okunma

Wrath of the Lich King Ezdi Geçti


21 Kasım 2008 Cuma 13:00
Wrath of the Lich King Ezdi Geçti

Blizzard şu sıralarda ciddi bir para çuvalı sıkıntısı çekiyor olmalı. Zira başarılı ötesi MMORPG oyunu World of Warcraft için yayınlanan ikinci genişleme paketi Wrath of the Lich King, ilk 24 saatinde 2,8 milyonun üzerinde satış yakalayarak rekor kırdı. Daha önceki en hızlı satan PC oyunu rekoru da 2,4 milyon ile yine The Burning Crusade‘e ait. Bilindiği gibi oyunun çıkışını kutlamak için dünyanın dört bir yanında 15 binin üzerinde mağaza geceyarısı satışlara başladı. Uzun kuyruklar oluşturan WoW fanatikleri, sevdikleri oyunun böylesi bir başarı yakalamasında temel etken oldu. Ülkemizdeki etkinlikten renkli görüntüleri de SDN farkıyla buradan izleyebilirsiniz.

:: Wrath of the Lich King’e geçtiniz mi?

Bilgi İçin : Wrath of the Lich King
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wrath of the Lich King Ezdi Geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wrath of the Lich King Ezdi Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wrath of the Lich King Ezdi Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "