Okunma

Wrath of the Lich King Testte


11 Nisan 2008 Cuma 21:00
Wrath of the Lich King Testte
World of Warcraft’ın yeni genişleme paketi olan Wrath of the Lich King için bu yaz veya daha sonrasında çıkacak, söylentileri etrafta geziniyor. Her ne kadar Blizzard çok fazla hatalı paketler sürmeyi sevmese de oyuncuları, 2.4 yamasıyla gelen Sunwell ile ne kadar daha idare edebileceğinin hesabını yaparak en kısa sürede Wrath of the Lich King‘i piyasaya sürmek isteyecektir.
Testler Başladı

Uzunca bir süredir oyuncu camiasının merakla beklediği ve şu an on milyonun üzerinde etkin kullanıcı hesabının olduğu World of Warcraft oyununu önemli şekilde etkileyecek olan Wrath of the Lich King paketi, kapalı testlere başlamış durumda. Sınırlı sayıda kullanıcıya açık olan testlerden bir süre sonra, açık test sunucularının da devreye girmesini bekliyoruz.

Bilgi için: Blizzard
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wrath of the Lich King Testte konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wrath of the Lich King Testte ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wrath of the Lich King Testte ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "