Okunma

Mors kodu destekli akıllı saat X-ONE H1


06 Mart 2018 Salı 16:00
Mors kodu destekli akıllı saat X-ONE H1

Piyasada birçok akıllı saat seçeneği bulunuyor ancak hiçbirinde bu X-ONE H1 ile sunulan Mors Kodu desteği yok. İşte hem akıllı hem de mekanik saatin artılarını bir araya getiren İsviçre yapımı X-ONE H1 hakkında detaylar.

X-ONE H1 mekanik akıllı saat neler sunuyor?

Saatçiliğin başkenti İsviçre yapımı otomatik kalibre SW200 mekanizma ve özelleştirilebilir akıllı saat özellikleriyle donatılmış olan hibrit saat, uluslararası patentli eklenti özelliğiyle gelecekteki teknolojilerle elektronik modülün değiştirilebilmesini de sağlıyor., özel metin ve arama bildirimleri özelliği de detaylar arasında.

Çelik ve safir materyallerin kullanıldığı ürün, kullanıcısını arama ve metin bildirimleri ile uyarırken müzik kontrolü, adım sayar ve farklı işlevlere de sahip. Esas farklılıksa başta da belirttiğimiz gibi gelen mesajların doğrusal ekran Mors Kodu deşifresiyle ifade edebilmesi. Saatin iOS ve Android uyumlu olduğunu da belirtelim.

X-ONE H1

47 milimetre kasa çapı olan ürünün tamamen çelik H1 2000 D, gri kadranlı H1 2000 A, tamamen siyah H1 2000 B, kırmızı kulplu H1 2000 C ve iskelet detaylı H1 2000 F seçenekleri mevcut. Fiyat aralığı ise ön siparişe özel olarak 750 ile 990 dolar fiyat aralığında değişiyor.

Kickstarter üzerinden listelenen ve 35 bin dolar kitlesel fonlama bekleyen ürün, haberi yazdığımız sırada 80 bin dolar toplamayı başarmıştı ki kampanyanın bitmesine daha 39 gün bulunuyor. Teslimatların ise Ekim ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Ürünün sayfasına bu adresten erişebilirsiniz.

:: Bu ilginç akıllı saati beğendiniz mi?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mors kodu destekli akıllı saat X-ONE H1 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mors kodu destekli akıllı saat X-ONE H1 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mors kodu destekli akıllı saat X-ONE H1 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "