Okunma

X10’da Alan Wake Sesleri


12 Şubat 2010 Cuma 07:35
X10’da Alan Wake Sesleri

2006’dan bu yana gerçekleştirilmeyen X organizasyonu, 11 Şubat 2010’da San Francisco’da yeniden hayat buldu. X10 adı verilen etkilinlikte, firmanın uzun süredir yapım aşamasında olan oyunu Alan Wake’den kareler yer aldı. Korku ve gerilim türünü birleştiren oyunun yayınlanan yeni trailer’ı, hiç görmediğiniz görseller içeriyor.

Çıkış Tarihi Açıklandı

#http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/1608/t_alanwake_wakingnightmare_x10.flv#

Şüphesiz, yayınlanan trailer’ın en önemli özelliği yeni görüntüler olduğu kadar, son saniyelerde yer alan Mayıs 2010 ibaresi! Görünen o ki, uzun zamandır beklenen Alan Wake, nihayet Xbox 360 için satışa sunuluyor.

:: Alan Wake satışa sunulduğunda, sizce büyük başarı sağlayabilecek mi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" X10’da Alan Wake Sesleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere X10’da Alan Wake Sesleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda X10’da Alan Wake Sesleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "