Okunma

Xbox 360 ve Kinect Mucizesi!


23 Ocak 2011 Pazar 18:00
Xbox 360 ve Kinect Mucizesi!

Microsoft Xbox 360 büyük beklentilerle hayat bulmuş ama kontrol alanında devrim yapan ve spor ile oyun keyfini tek potada eriten Nintendo Wii nedeniyle, daimi ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Ama o günler bitti. Önceleri Natal Projesi adıyla bilinen, mucize cihaz Kinect piyasaya sürüldü.

Rakiplere Saldırı!

Microsoft cephesinde telaş hakim. Lakin bu tatlı bir telaş. Zira Şubat ve Mart ayları satışları için stoklar tükendi. 2 ay içerisinde 8 milyon adet satan Kinect destekli Xbox 360, rakiplerini açık ara geride bıraktı. Microsoft yöneticisi Major Nelson, “Artık birincilik bizim. Rakiplerimiz liderlik için umutlanmaya kalkmasınlar.” şeklinde, iddialı ifadeler kullandı.

:: Nelson’ın ifadeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Xbox 360 ve Kinect Mucizesi!”

  1. m!ndf!elds dedi ki:

    Destekli oyunlar da çoğaldıkça tadından yenmez.

  2. eonder87 dedi ki:

    xbox three sixteen 4eVeR

  3. fakcakaya dedi ki:

    haksız sayılmaz…gerçekten müthiş bir teknoloji…forever xbox360

" Xbox 360 ve Kinect Mucizesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox 360 ve Kinect Mucizesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox 360 ve Kinect Mucizesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "