Okunma

Xbox 360’a Facebook ve Twitter Eklentisi!


07 Ekim 2009 Çarşamba 11:10
Xbox 360’a Facebook ve Twitter Eklentisi!

Microsoft‘un popüler konsolu Xbox 360, bir süre daha demode olarak anılmayacak gibi gözüküyor. Zira uzun süre daha ilgiyi üzerinde toplamayı düşünüyor. Son olarak Last.fm entegrasyonu için çalışmalarına başlayan konsol, şimdi de dünyaca ünlü sosyal ağ siteleri Twitter ve Facebook‘u, kendi üzerinde çalıştırabileceği arabirim için çalışmalara başlamış durumda. Bir süre sonra Xbox 360 sahipleri, konsollarının üzerinden bu sitelere erişebilecek.

Bu eklentilerin ilk aşaması, bir ay sonra public beta olarak gerçekleştirilecek. Sınırlı sayıda kullanıcıyı davet edecek olan yetkililer, public beta testiyle birlikte entegrasyonu en iyi dereceye çekmeye çalışacaklar. Facebook’un Xbox 360 üzerinde çalıştırılabilmesiyle birlikte, kazanacağı avantajlar, Facebook’u da heyecanlandırıyor.

:: Sosyal ağ sitelerinin Xbox 360 entegrasyonu konusunda ne düşünüyorsunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xbox 360’a Facebook ve Twitter Eklentisi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox 360’a Facebook ve Twitter Eklentisi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox 360’a Facebook ve Twitter Eklentisi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "