Okunma

XBOX 360’a Fazladan Kapasite


19 Mart 2010 Cuma 22:04
XBOX 360’a Fazladan Kapasite

Microsoft, görünüşe göre, XBOX 360′ın depolama problemlerine çeşitli çözümler geitrmeye çalışıyor. Gelen son haberler, Microsoft’un yeni bir güncelleme ile kullanıcıların yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldıracağını iddia ediyor.

İddiaya göre Microsoft, XBOX 360’lara USB arayüzüyle harici sabit disk bağlanmasına olanak tanıyacak. Böylece kullanıcılar XBOX 360 ile ilgili verilerini bu disklerde saklayabilecekler.

Bahsi geçen harici disklerin flash bellek kullanıyor olması zorunluluğu olacağı belirtiliyor.

Her ne kadar bu özellik kullanıcları sevindirecek olsa da, bazı kısıtlamalar da yok değil. Microsoft, harici dikslerin sadece 16 GB’lık bir kısmının XBOX 360 ile kullanılmasına izin verecek.

:: Bu yeni özelliğin gelmesini bekliyor muydunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" XBOX 360’a Fazladan Kapasite konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere XBOX 360’a Fazladan Kapasite ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda XBOX 360’a Fazladan Kapasite ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "