Xbox Game Pass Ocak 2021 oyunları belli oldu


05 Ocak 2021 Salı 20:00
Xbox Game Pass Ocak 2021 oyunları belli oldu

Xbox kullanıcılarının abone olduğu Xbox Game Pass için Ocak 2021 oyunları duyuruldu. Her ay oyuncuların kütüphanelerine abonelikleri karşılığında oyunları ekleyen Xbox, yeni yılın ilk ayında dikkat çeken oyunları tercih etti. Hem konsol hem bilgisayar hem de bulut üzerinden yapılan üyelikler için eklenen yeni oyunlarla birlikte oyuncuların yeni yılı kutlandı. Xbox Game Pass aboneliği aylık 29,99 TL’den başlayan fiyatla oyuncularla buluşuyor.

Bu ay oyuncularla buluşan oyunların arasında en dikkat çeken olarak eFootball PES 2021 Season Update kendisini gösteriyor. Hem konsol hem de bulut için gelen seçenek, 7 Ocak’tan itibaren oyunculara ulaştırılacak. Bu pakette Lionel Messi, Cristiano Ronaldo ve efsaneleşen Diego Maradona’nın yer aldığı aktarılıyor.

Xbox Game Pass Ocak 2021 oyunları dikkat çekiyor

Abone oyunculara gelecek olan 2. oyunun Injustice 2 olduğu duyuruldu. Hem konsol, hem bilgisayar hem de bulut için geleceği belirtilen oyunun, 7 Ocak’tan itibaren oyuncularla buluşacağı aktarılıyor. Sinematik bir şekilde Batman ve Superman hikayesine odaklanan oyun, süper kahramanların mücadelesini konu ediniyor.

Xbox Game Pass Ocak 2021 oyunları arasında 3. oyunun The Little Acre olduğu belirtildi. Konsol ve buluta gelecek bu oyunun da 7 Ocak tarihinde oyuncularla buluşacağı aktarıldı. Oyun, 1950’lerin İrlanda’sında geçiyor ve ana kahramanla birlikte kahramanın kızı konu ediniyor. Animasyon olarak oyuncuların karşısına çıkan oyun, ipuçları ve macera odaklı oynanıyor.

Aboneliğe gelen bir diğer oyun Neoverse oldu. Sadece bilgisayar oyuncularına gelecek olan bu oyun 14 Ocak tarihinde oyuncularla buluşacak. Strateji, aksiyon ve bulmaca oyunu olan Neoverse, dünyayı kurtarmak için kahramanlığın odağında bir oyun olarak kendisini gösteriyor.

Xbox Game Pass Ocak 2021 oyunları

Oyuncularla buluşan oyunlarda sırada Torchlight III bulunuyor. 14 Ocak’ta konsol ve bulut oyuncularıyla buluşacak olan oyun, istila olan bölgenin savunulmasını konu ediniyor. Cesaret ve yeni fikirlerin konu edindiği oyunda geçtiğimiz yıl haziran ayında oyuncularla buluşmuştu.

Xbox Game Pass ile sadece bilgisayar oyuncularına gelen bir diğer oyun What Remains of Edith Finch oldu. 14 Ocak’tan itibaren oyuncularla buluşacak olan oyun, Washington’da yaşayan bir ailenin kısa hikayesini konu ediniyor. Kısa hikayelerle birlikte aile geçmişi araştırılırken, ana kahraman neden ailenin hayatta kalan son kişisi olduğunu bulmaya çalışıyor.

Xbox Game Pass Ocak 2021 oyunları

Ocak ayı için gelecek olan son oyun ise YIIK: A Postmodern RPG oldu. Sadece bilgisayar oyuncularına 14 Ocak tarihinde gelecek olan oyun, 1999’da gerçeküstü bir rol yapma oyunu olarak kendisini gösteriyor. Asansörde esrarengiz bir şekilde kaybolan kadın için araştırmalara başlayan ana kahramanın yaşadığı şeyler, ilginç bir şekilde oyunculara gösteriliyor.

Ocak ayı için Xbox Game Pass oyunları bu şekildeydi. Abonelik fiyatlarını hatırlayacak olursak, Xbox Game Pass Ultimate ayda 44,99 TL, bilgisayar ve konsol ile ayda 29,99 TL ile oyuncularla bulunuyor. Bu ay gelen oyunlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
10 gün önce

Battlefield v keşke yayınladılar çok iyi olurdu

" Xbox Game Pass Ocak 2021 oyunları belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox Game Pass Ocak 2021 oyunları belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox Game Pass Ocak 2021 oyunları belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  2. 2 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  3. 3 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  4. 4 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  5. 5 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  6. 6 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  7. 7 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  8. 8 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  9. 9 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  10. 10 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda