Okunma

Xbox Game Pass PC yeni oyunlara kavuşuyor


17 Temmuz 2019 Çarşamba 22:45
Xbox Game Pass PC yeni oyunlara kavuşuyor

Kısa süre önce detaylarını paylaştığımız Xbox Game Pass yeni oyunlar sunmaya devam ediyor. PC ve konsol üzerinde geçerli olan servis kapsamında, Ultimate Pass üyesi Xbox Game Pass PC kullanıcıları dört yeni oyuna kavuşuyor.

Xbox Game Pass PC yeni oyunlara kavuşuyor!

Zaman zaman konsol üzerinde de yeni içerikler sunan Xbox, PC oyuncularını da unutmuyor. Dört yeni oyun bugünden itibaren PC kullanıcılarına sunulacak. Xbox Game Pass PC’nin Twitter hesabında yapılan açıklamada bu oyunlar için Ultimate Pass üyesi olunması gerektiği belirtiliyor.

Xbox Game Pass PC için oyunlar ekleniyor

Live Gold üyeliği (online oyun fırsatı), konsolda ücretsiz oyun arşivi, PC’de ücretsiz oyun arşivi, Microsoft stüdyoları tarafından yapılan oyunlara anında erişim gibi avantajlar Ultimate Pass  üyelerine sunuluyor. Sunulan yeni oyunlar;

Night Call (bugün)

The Banner Saga ( 18 Temmuz )

Killer Instict DE ( 25 Temmuz )

For The King ( 25 Temmuz )
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Xbox Game Pass PC yeni oyunlara kavuşuyor”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Ee bunların hepsi çöp !

" Xbox Game Pass PC yeni oyunlara kavuşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox Game Pass PC yeni oyunlara kavuşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox Game Pass PC yeni oyunlara kavuşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "