Okunma

Xbox İçin Yeni Dashboard’un Betası Başladı


26 Ekim 2011 Çarşamba 15:00
Xbox İçin Yeni Dashboard’un Betası Başladı

Geçtiğimiz E3‘de duyurulan Xbox 360‘ın yeni Metro arayüzü yakında tüm Xbox 360‘lara gelecek. Fakat öncesinde denemek isteyenler için 2 hafta önce kayıtlar açılmıştı. Beta kayıtları çok kısa bir süre açık kalabildi çünkü beklenenden fazla ilgi gördü.

Eğer siz de beta kaydını yapabilen şanslı kişilerden biriyseniz size güzel bir haberimiz var. Kayıt yaptıranlar için beta kullanımı başladı. Kayıt yapılan Microsoft Connect sayfasından betanın nasıl aktifleştirileceğini öğrenebilirsiniz.

Güncellemenin tüm Xbox 360‘lara ne zaman geleceği bilinmiyor ancak Kasım sonu ile Aralık başı gibi bir sürede gelmesi bekleniyor.

:: Beta kaydı yapmış mıydınız?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xbox İçin Yeni Dashboard’un Betası Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox İçin Yeni Dashboard’un Betası Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox İçin Yeni Dashboard’un Betası Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "