Xbox Live Gold ocak ayı ücretsiz oyunları belli oldu


23 Aralık 2020 Çarşamba 11:21
Xbox Live Gold ocak ayı ücretsiz oyunları belli oldu

Microsoft’un hizmeti olan Xbox Live Gold üyeliği kapsamında oyunseverler her ay ücretsiz oyunları oynayabiliyor. Ocak ayına bir hafta kalmışken Xbox Live Gold ocak ayı ücretsiz oyunları açıklandı.

Xbox Live Gold ocak ayı ücretsiz oyunları arasında 4 oyun var

Ocak ayının ilk ücretsiz oyun haberlerinden birisi olan Microsoft’un duyurusu yeni yapıldı. 2021 yılının ilk haftasında Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass abonesi olanları toplamda 4 farklı oyun karşılıyor. Öncelikle Xbox One kullanıcıları, Little Nightmares ve Dead Rising oyunlarına erişebilecek.

1 Ocak’tan itibaren ücretsiz olacak korku oyunu Little Nightmares, bir zamanlar YouTube’da incelemelerini sıkça gördüğümüz bir oyun. Little Nightmares 1 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında ücretsiz oluyor. Çocukların yer aldığı korku hikayelerinin korkunç noktalarından birisine değinen oyunun genel anlamda sevildiğini belirtelim.

Xbox-Live-Gold-ocak-ayi-ucretsiz-oyunlari-00

Xbox One oyuncularının ücretsiz alabileceği bir diğer oyun ise Dead Rising. Oyun zombi odaklı hikayesiyle bu kategoriye ilgi duyan korku tutkunlarına sesleniyor. Oyun 16 Ocak’tan 15 Şubat tarihine kadar ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Bir foto muhabiri canlandırdığınız oyunda zombilerle savaşmak ve salgının arkasındaki sebebi öğrenmek için 72 saatte her şeyi çözmeniz gerekiyor.

Gelelim Xbox 360 kullanıcıları için sunulacak oyunlara: The King of Fighters XIII ve Breakdown. Arcade tarzda bir savaş oyunu olan, The King of Fighters XIII 1-15 Ocak tarihleri arasında oyunseverlerin kullanımına ücretsiz bir şekilde açılıyor. Breakdown ise 16-31 Ocak tarihleri arasında oynanabilecek. Fantastik bir macera oyunu olan Breakdown, farklı ekipmanları tek bir oyunda birleştiriyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Xbox Live Gold ocak ayı ücretsiz oyunları belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox Live Gold ocak ayı ücretsiz oyunları belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox Live Gold ocak ayı ücretsiz oyunları belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  2. 2 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  3. 3 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  4. 4 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  5. 5 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  6. 6 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  7. 7 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  8. 8 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  10. 10 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?