Xbox One S için Minecraft paketi


11.01.2017 09:25:00
Xbox One S için Minecraft paketi

Microsoft’un geçtiğimiz yaz küçülen ve yenilenen konsolu Xbox One S, yeni Minecraft paketi ile raflarda. Xbox One S’in 500 GB’lık sürümünü içeren özel pakette 13 farklı oyun ve çeşitli eklenti hediyeleri ücretsiz olarak yer alıyor.

Xbox One S Minecraft sürümü Türkiye’de

Tüm dünyada büyükten küçüğe birçok oyuncunun sevdiği Minecraft’a için özel Xbox One S paketi Türkiye pazarına sunuldu. Xbox One S 500 GB Minecraft paketi, inşa etmek, hayatta kalmak ve keşfetmek için gereken her şeyi içeriyor.

17-01/11/minecraft-sdn.jpg

Kutuda Xbox One S ve Windows 10 için Minecraft kodunun yanı sıra 13 farklı eklenti paketi de bulunuyor. Bu 13 paketin içinde ise Xbox One’a özel Halo Mash-up ile yeni yıl temalı doku ve kostümleri içeren Festive Mash-up da yer alıyor.

Crafting’in kolaylaştığı, eğitim modunun tekrar elden geçirildiği Minecraft ister tek başına istenirse aynı konsolda dört kişiye kadar oynanabiliyor. Ayrıca Live Gold ile birlikte çoklu oyuncu olarak sekiz kişiye kadar arkadaşlarınızla da Minecraft oynayabilirsiniz.

:: Hangi oyun konsolunu kullanıyorsunuz?


 • yazarEmin Çıtak

  Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Xbox One S için Minecraft paketi” üzerine 5 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Oyunu 4 yıl oynadım güzel oyun ama bırakın artık oyuna yeni başlarsın anlarım ama zaten 1 yıl bile oynasan herşeyi yaparsın zaten.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   (
   ☺☺☺☺

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Şu oyundan ne anlıyolar anlamadım 🙂

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Fiyatı göremedim.

  Yorum yazın