Okunma

Xbox’a Video Kayıt Özelliği Gelebilir


04 Ekim 2009 Pazar 15:58
Xbox’a Video Kayıt Özelliği Gelebilir

Tıpkı Halo 3’de olduğu gibi X360 konsolunuzda oynadığınız oyunların en heyecanlı ve hoş onlarını kaydetmek pek yakında mümkün olacağa benziyor.

Olası bir video kayıt sistemi X360 kullanıcıları tarafından uzun süredir bekleniyordu.

Kotaku web sitesi editörlerinden birisi, TGS 09‘da çok ünlü bir firmanın yine çok ünlü bir geliştiricisi ile yaptığı söyleşi sırasında bu kişinin ağzından lafı alıyor. Kotaku editörü geliştiriciye : “X360 için hazırladığınız bu oyunda universal video recorder tarzı bir oyun içi video kayıt sistemi mevcut olacak mı ?” diye soruyor ve geliştirici kişiden aldığı yanıt ise hayli ilginç ve heyecanlandırıcı: “Zaten platform sahibi firmanın (Microsoft) konsolu için geliştirmekte olduğu bir şeyi biz neden oyunumuza ekleyelim ki ?” Eğer bu söylenti doğruysa Microsoft 2010 yılı içerisinde Xbox severlere bir süpriz yapabilir.

:: Microsoft’un bu yönde bir çalışması olduğuna inanıyor musunuz ?
yazarRumi Çabuk

Bilişim dünyasına gönül vermiş olan Rumi, bu alanda kendine sıkı bir kariyer hedefliyor. Bu yüzden de fırsat bulduğu her anı, yazı yazarak değerlendiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xbox’a Video Kayıt Özelliği Gelebilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox’a Video Kayıt Özelliği Gelebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox’a Video Kayıt Özelliği Gelebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "