Okunma

Xbox’ta Fiyat İndirimi


27 Ağustos 2009 Perşembe 10:36
Xbox’ta Fiyat İndirimi

Microsoft, konsol dünyasında Sony ile yaşadığı rekabette tüm imkanlarını seferber ediyor. Firma son olarak Xbox 360 Elite‘ın fiyatını 199.99 Euro‘ya 299indirdi. Sony’nin PS3 Slim‘inin bir hafta sonra piyasaya sürüleceği düşünülürse, bu fiyat indirimini, Microsoft’un Sony’e cevabı olarak görebiliriz.

 

Konsolun Elite modelindeki fiyat indirimine rağmen, Xbox 360 Arcade‘in fiyatının 159.99 Euro’ya çıkarılması ise dikkatleri çekti. Satış uzmanları da, Microsoft’un bu hareketini, PS3 Slim’in yüksek pazar payına sahip olmaması için gerçekleştirdiğini belirtti.

:: Microsoft’un bu hareketini nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xbox’ta Fiyat İndirimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox’ta Fiyat İndirimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox’ta Fiyat İndirimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "