Okunma

XenForo 1.0.0 RC Yayınlandı


22 Ocak 2011 Cumartesi 08:30
XenForo 1.0.0 RC Yayınlandı

XenForo, PHP proglamlama dili ve Zend Framework kullanan başarılı bir internet forum yazılımı. Ne var ki, beta sürümünde pek çok aksaklık meydana gelmiş ve XenForo kullanıcıları, karşılaştıkları sorunlar nedeniyle sıkıntı yaşamıştı. Geliştirici şirket, titiz çalışmalar sonunda müjdeyi verdi.

Yeni Özellikler

RC sürümünde pek çok yenilik var: Twitter için özel simgeler ve donanımlar, geliştirilmiş sayfa ön inceleme becerileri, mesajlaşmak istemediğiniz kişilerin IP’sini yasaklama, temalar ve geri beslemeler, bunlardan sadece birkaçı. Donan ekran ve yavaşlık gibi sorunların da üstesinden gelinmiş. Yazılımı indirmek için bağlantıya tıklayabilir ve topluluğa üye olabilirsiniz. RC sürüm şimdilik ücretsiz.

XenForo Görsel – Kayıt


XenForo  – Twitter Forum İstatistikleri 


XenForo Görsel – IP Yasaklama Becerisi:: XenForo benzeri bir araç kullanıyor musunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “XenForo 1.0.0 RC Yayınlandı”

  1. laztrix dedi ki:

    "RC sürüm şimdilik ücretsiz" denilmiş ancak yazılımı ücretsiz olmadığını RC1 sürümünü indirmek isteyenlerin öncelikle 140 Dolar’lık lisans bedelini ödemelerini gerektiğini belirterek düzeltelim.

    Son sürüm ile ilgili daha ayrıntılı bilgi ve haber

  2. cgrszone dedi ki:

    Haberde programlama dili olarak PHB yazılmış PHP olması gerekmiyor mu?

" XenForo 1.0.0 RC Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere XenForo 1.0.0 RC Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda XenForo 1.0.0 RC Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "