Okunma

Xerox 2009 Yılına 350 Ödül Sığdırdı


18 Ocak 2010 Pazartesi 11:46
Xerox 2009 Yılına 350 Ödül Sığdırdı

Xerox’un, 2009 yılında yenilikçi teknolojileri, güvenilir ürün ve hizmetlerine yönelik dünya genelinde 350’den fazla ödül aldı. Xerox’un ürün ve çözümleri, bu kuruluşlar tarafından yenilikçilik, toplam ürün kalitesi, performans, verimlilik, güvenilirlilik, kullanım kolaylığı, görüntü kalitesi gibi pek çok kritere bakılarak değerlendirildi.

Xerox’un 2009 yılındaki son ödülü, sektörün önde gelen kurumlarından bağımsız test laboratuvarı Buyers Laboratory Inc.(BLI) tarafından Aralık ayında verilen”IT Dostu Üstün Başarı Ödülü” oldu. Xerox, teknolojik yenilikleri ve müşterilerine en iyi teknolojiyi sunması dolayısıyla bu ödüle layık görüldü.

 

Xerox, ayrıca bilgi yönetimi, yenilik, kültürel çeşitlilik, etik değerler, sosyal politikalar, doğa dostu çevresel programları ile çeşitli kuruluşların beğeni ödüllerini aldı.

 

Geçtiğimiz yıl içinde, sektörün önde gelen analistleri, araştırma firmaları ve teknoloji yayınları tarafından Xerox’un pek çok ürün ve çözümleri ödüllendirildi. Xerox Phaser 7500 ve bu makinada kullanılan “Renk Dili teknolojisi “En İyi Baskı ve Görüntü Ürünü” olarak Everything Chanell tarafından “Yılın Teknik Yeniliği” ödülünü aldı.

Xerox FreeFlow otomasyon yazılımı ise, Dijital Görüntüleme Pazarlama Derneği (DIMA) tarafından “Yenilikçi Dijital Ürün Ödülü”ne layık görüldü. Yeni ColorQube 9200 Serisi katı mürekkep çok fonksiyonlu yazıcıya (MFP), BLI tarafından “Global Üstün Başarı Ödülü” verilirken; Xerox iGen4’de yılın en büyük grafik iletişim etkinliği Print 09’da “Herkes Tarafından Görülmesi Gereken Geleceğin Baskı Ürünü” ödülünü aldı.

2009 yılı boyunca, Gartner, PCMag.com, PC World, Macworld, DIMA, DM gibi sektörün önemli araştırma firmaları ve teknoloji yayınları tarafından ödüllendirilen ürünler arasında Xerox DocuShare, Xerox Phaser ve Xerox WorkCentre ürün ailesinde yer alan yazıcı, tarayıcı, çok fonksiyonlu ofis cihazları, ofis yazılımları da bulunuyor.

Bununla birlikte Xerox, 2009 yılında, bağımsız araştırma şirketi Gartner tarafından yapılan “Baskı Hizmetleri Yönetiminde Magic Quadrant 2009” raporunda lider gösterildi. Xerox’un doküman yönetiminde dış kaynak hizmeti de pek çok saygın kurum ve yayın tarafından ödüle layık görüldü.

:: 2009 yılının IT markası sizce hangisi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xerox 2009 Yılına 350 Ödül Sığdırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xerox 2009 Yılına 350 Ödül Sığdırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xerox 2009 Yılına 350 Ödül Sığdırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "