Okunma

Xerox, Yazıcıdan Tasarruf Ettirecek


11 Şubat 2010 Perşembe 11:45
Xerox, Yazıcıdan Tasarruf Ettirecek

Xerox, bugün yaptığı basın toplantısında, yeni teknolojilerini ve yeni ürün ailesini tanıttı. Özellikle de kurumların sayfa başı maliyet hesaplarken önemli kazanç elde edecekleri ColorQube teknolojisi ve bu teknolojiyi sunan Xerox ColorQube 9201, 9202 ve 9203 ürünleri, dikkat çekti.

Videoyu İzleyin

Xerox Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Çağlar ile yaptığımız röportajda, bu teknolojinin yanı sıra, kurumların ve bireylerin yazıcı alırken neye dikkat etmesi gerektiğini de sorduk.

:: Yazıcı alırken neye önem veriyorsunuz? Forumda paylaşın.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xerox, Yazıcıdan Tasarruf Ettirecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xerox, Yazıcıdan Tasarruf Ettirecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xerox, Yazıcıdan Tasarruf Ettirecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "