Xerox’dan Çok Fonksiyonlu Yazıcılar


14 Nisan 2010 Çarşamba 14:46
Xerox’dan Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Yazıcı üreticisi Xerox, siyah-beyaz geniş format cihazlarına iki yeni ürün ekliyor. Mimarlık, mühendislik, inşaat şirketleri ile üretim firmaları ve ticari baskı merkezlerinin siyah-beyaz teknik dokümanları için en ekonomik seçeneklerden biri olan Xerox 6604/6605; siyah-beyaz olmasına rağmen üzerinde yer alan renkli tarayıcı ile her türlü dokümanı elektronik ortama renkli olarak aktarabiliyor. Bir laptop ekranı büyüklüğündeki 15 inç dokunmatik ekranıyla da kullanımını kolay hale getiriyor.

Xerox 6604/6605’in en önemli özelliklerinden biri, birlikte sunduğu FreeFlow Accxes Print Server. Kullanıcılara baskı, tarama ve kopyalama işlemlerinden önce önizleme yapma imkanı veren FreFlow Accxes Print Server aynı zamanda; baskı, tarama ve kopyalama işlemlerinin eş zamanlı yapılabilmesini sağlıyor.

Daha hızlı ve kaliteli baskı

Xerox 6604/6605 ayrıca, Xerox model renkli yazıcılarla birlikte kullanılarak özellikle ticari baskı merkezlerinin müşterilerine her alanda hizmet vermesini destekliyor.

Sisteme bağlanan Xerox model renkli yazıcı ile 6604/6605 tarayıcısından gönderilen renkli dokümanın renk uyumundan emin olmak için, tarayıcı ve renkli yazıcı arasındaki renk eşleşmesini sağlayan “closed loop color calibration” özelliği performans açısından kritik bir yere sahip.

Xerox 6604/6605 geniş format siyah-beyaz baskı sistemleri, 600 x 600 dpi baskı, tarama ve fotokopi çözünürlüğü ile; acil durum haritaları, elektrikli kablolu diyagramlar yada yapı planları gibi işlerde net ve eksiksiz bir görüntü kalitesi sunuyor.

Yeni geniş format renkli yazıcılar, dakikada 5 A1 hızına kadar baskı alabiliyor. Kağıt besleme miktarını arttırmak için iki rulo besleme seçeneğinine sahip olan Xerox 6604/6605, sezgisel kullanıcı arayüzü ile hiç geniş format yazıcı deneyimi olmayanlar için bile çalışmayı kolay hale getiriyor.

:: Bir yazıcıda hangi özellikleri ararsınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Xerox’dan Çok Fonksiyonlu Yazıcılar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xerox’dan Çok Fonksiyonlu Yazıcılar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xerox’dan Çok Fonksiyonlu Yazıcılar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır? iPhone 12, 6.000 TL'ye nasıl alınır?
  2. 2 Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği Girişimciler sahnede! İşte Big Bang 2020 etkinliği
  3. 3 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  4. 4 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  5. 5 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  6. 6 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  7. 7 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  8. 8 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  9. 9 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  10. 10 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi