Okunma

Oyunlarda İletişimi Koparmayın


25 Mart 2009 Çarşamba 16:00
Oyunlarda İletişimi Koparmayın

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Xfire, popüler oyunlar dahil internet üzerinden oynayabileceğiniz yaklaşık olarak 1000 oyunu destekleyebiliyor. Yazılımı kullanmaya başladığınız an öncelikle kullanıcı adınızı belirleyerek kendinize bir hesap açıyorsunuz. Arkadaşlarınızın kullanıcı adlarını programa ekleyerek onların herhangi bir zamanda hangi oyunda olduklarını görebilir ve doğrudan onlara mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca oynadıkları oyunlara bir tıkla dahil olabilir ve oyun içerisinden de sohbet edebilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (5,7 MB)

::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için:
Xfire, Inc.
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oyunlarda İletişimi Koparmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyunlarda İletişimi Koparmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyunlarda İletişimi Koparmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "